Hakkımızda

Ak Yönetim Gayrımenkul Hizmetleri ; çağdaş, düzenli ve yaşanabilir mekanlar oluşturmak amacıyla oluşturulan toplu yaşam alanlarının, amacına sadık kalabilmeleri için zamanın şartlarına uygun yönetim hizmetlerini sunmak ve bu hizmeti akıllarda kalacak bir kaliteye ulaştırmak için kurulmuş bir şirkettir.

Misyonumuz

Her türlü bina, apartman, site, villa, rezidans, iş merkezi, alışveriş merkezi, sanayi siteleri ve tüm insan barındıran yaşam alanları için profesyonel tesis yönetimi ve seçmeli entegre hizmet vermektedir. Öncelikle bir yaşam alanının kaliteli yaşam sunması temel hedeftir. Yaşam alanlarının iç-dış temizliği, bina teknik hizmeti, demirbaş bakımları, elektronik ve fiili güvenlik sistemi dahil ve de daha birçok şekilde sıralayabileceğimiz bu hizmetlerin tamamının Profesyonel olarak yapılması temel hedefimizdir.

Bu hizmetlerin tek elden verilmesi, hizmetin hızlı ve efektif olarak alınmasını, ayrıca ciddi tasarrufu da yanında getirir. Sitelere verdiğimiz hizmetler ; binaların teknik yönetimleri, önleyici bakım ve onarımlar, teknik sistemlerin kurulması ve işletilmesi, güvenlik hizmeti, bina iç ve dış temizliği, otopark ve sosyal alanların temizliği, haşere kontrolü, bahçe ve peyzaj hizmeti, bütçe ve finans yönetimi, hukuksal hizmet, danışmanlık hizmetidir.

Vizyonumuz

Çağdaş değişimin ve gelişimin doğal sonuçlarından biri de toplu yaşam koşullarında bilinen ya da hiç beklenmedik sorunların giderek çoğalmasıdır. Tüm apartman ve sitelerde yaşayanların sağlıklı koşullarda stresten uzak, güven duyacakları, profesyonel bir yönetime gereksinmesi artık kaçınılmaz bir olgudur.

Ak Yönetim Gayrımenkul Hizmetleri tüm çözümleri kadrolu ve özel ekipmanlarıyla sizlere sunmaktadır. Önce hizmet ilkesini benimseyen, bireysel ve toplumsal psikoloji konularında uzman danışmanlarımızın denetiminde seçilmiş kalifiye teknik ekiplerimizle anında çözüm getiren bir yapı oluşturduk ve hizmet verdiğimiz sitelerin referanslarıyla hizmet vermekteyiz.

TOP